Lirik Norma Silvia - Wis Kulino Lyrics

Rabu, 10 Agustus 2016

aku kenal karo cowok
tak takoni opo nduwe pacar
jawabe ora

cowok ganteng tumpakane jazz
isih jomblo sopo gak kepincut
pengen dibojo

ora suwi pacaran karo de'e
aku dijak tamasya keliling keliling kota
seneng banget kencan pertama

keroso luwe golek kuliner
dek restoran mewah lengkap karo villa
ngajak aku check-in semalam

jarene heee yee yeeee hee yee yee
jarene wes kulino
jarene heee yee yeeee hee yee yee
jarene wes kulino

huuu huu huuu huu huuu huu huuu
huuu huu huuu huu huuu huu huuu

sajake madake aku karo cewek sewu telu
jawabku sepurane dadi korban nafsu bejate

ora suwi pacaran karo de'e
aku dijak tamasya keliling keliling kota
seneng banget kencan pertama

keroso luwe golek kuliner
dek restoran mewah lengkap karo villa
ngajak aku check-in semalam

jarene heee yee yeeee hee yee yee
jarene wes kulino
jarene heee yee yeeee hee yee yee
jarene wes kulino

huuu huu huuu huu huuu huu huuu
huuu yee yeee yee yeee yee yeee

sajake madake aku karo cewek sewu telu
jawabku sepurane dadi korban nafsu bejate

ora suwi pacaran karo de'e
aku dijak tamasya keliling keliling kota
seneng banget kencan pertama

keroso luwe golek kuliner
dek restoran mewah lengkap karo villa
ngajak aku check-in semalam

jarene heee yee yeeee hee yee yee
jarene wes kulino
jarene heee yee yeeee hee yee yee
jarene wes kulino

huuu huu huuu huu huuu huu huuu
huuu yee yeee yee yeee yee yeee

Lirik Terkait: